O nás2018-12-11T14:50:40+00:00

Kontaktujte nás!

Štúrovo: 0948 320 510

Košice:   0910 722 011

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili našú spoločnosť. Skupina JOLA sa zaoberá s predajom dverí, okien, interiérových dverí, podláh, a tiež s distribúciou garážových brán.

Skupina JOLA vznikla v roku 2001 a vďaka vývoju, ktorý umožnili spokojní zákazknici, k dnešnému dňu máme 36 obchodov v Maďarsku, dva v Rakúsku a dva na Slovensku.

Centrála spoločnosti sa nachádza v Szombathelyi (na západe Maďarska). Jednou z našou priorít v súčasnosti je medzinárodné rozširovanie našich aktivít, sietí maloobchodov.

Našu pozornosť sústreďujeme najmä Slovensko, lebo – pre naše veľké potešenie – zákazníkmi pohraničných obchodov sú často práve kupujúci zo Slovenska.

Samozrejme, potreby slovenských zákazníkov sa líšia od maďarských, preto sme sa rozhodli, že kvôli dosiahnutiu najvyššieho stupňa Vašej spokojnosti budeme venovať viacej pozornosti tomu, aby naše služby boli prispôsobené presne k Vašim požiadavkám. Táto webová stránka slúži ako nástroj pre spoluprácu s Vami.

Jeden z cieľov tejto stránky je, aby sme Vás informovali v slovenskom jazyku, v čom sú nám nápomocní náši kolegovia na pobočkách v Štúrove a v Košiciach.
Na tejto stránke nájdete informácie o nás, našej firme, našich výrobkov, na základe čoho dúfame, že radi navštívite aj naše predajne JOLASLOVAKIA.

Druhým, nezanedbateľným cieľom stránky je, aby Vám naše produkty a služby boli dodstatočne odprezentované na to, aby ste sa z pohodlia domova vedeli informovať o našom sortimente – či už podláh alebo dverí, okien, a aby ste sa potom mohli správne rozhodovať pri samotnom nákupe na našej predajni.

38 predajní v Maďarsku a dva na Slovensku